Porażka po zaciętej walce!

ZKS Izolator Boguchwała w swoim pierwszym wyjazdowym spotkaniu z GKS-em Majdan Sieniawski poniósł minimalną porażkę 1:0.

Po zaciętej grze nasze piłkarki musiały uznać wyższość rywalek. Był to zdecydowanie najlepszy mecz w wykonaniu Izolatek
w tym sezonie. Mecz był pełen boiskowej walki, obie drużyny chciały zdobyć swoje pierwsze punkty. Zadecydowała jedna akcja w drugiej połowie,
po dośrodkowaniu ze skrzydła piłkę do bramki skierowała zawodniczka GKS-u Katarzyna Brzyska.
Do ostatnich minut dziewczyny chciały wyrównać, jednak zabrakło po prostu czasu.
Wynik meczu pokazuje, że z tygodnia na tydzień, z meczu na mecz gra Izolatora wygląda lepiej,
co napawa optymizmem na nadchodzące spotkania. Trzeba nadmienić, że drużyna trenera Pawła Dziedzica kończyła mecz w dziesiątkę po wykorzystaniu limitu zmian
i konieczności zejścia z boiska kontuzjowanej kapitan zespołu, Sabiny Chromik. Nasza drużyna nadal pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli i wciąż czeka na zdobycie pierwszego gola i pierwszych punktów w tym sezonie.

Skład: M.Guzek 1(B), M.Cabaj 14, S.Chromik 10, D.Kubicz 8, K.Pączkowska 6, W.Pączkowska, Z.Rzepka 4, W.Purpura, O.Płatek 23, A.Wnuk 17, A.Tokarska 28
Rezerwowe: K.Budnik 16, K.Kuś 2, M.Rzeszutek 13, D.Siorek 3, G.Glińska 18, K.Czach 5