PIERWSZE 3 PUNKTY!

Mecz z GKS-em odbył się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych ale to nie przeszkodziło naszym piłkarkom przełamać złą passę i odnieść triumf. Mecz był zacięty, obie drużyny atakowały na bramkę przeciwnika, na szczęście piłka dwukrotnie lądowała tylko w bramce Majdanu Sieniawskiego. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Po bliźniaczo wyglądających akcjach, po dośrodkowaniu ...z lewego skrzydła Sylwii Witalec i następnie błędzie bramkarki, piłkę w siatce dwukrotnie umieściła grająca na pozycji środkowego pomocnika zawodniczka z nr 28 Alicja Tokarska. W drugiej połowie nasze dziewczyny miały jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku jednak bardziej skupiały się na utrzymaniu wyniku.

Dziękujemy za gorący doping, cieszy fakt, że nasze mecze przyciągają coraz większą publiczność.