Izolator-Grodziszczanka po raz pierwszy!

W najbliższą niedziele 27.09 o godzinie 11 na stadionie przy ulicy Technicznej w Boguchwale miejscowy ZKS Izolator Boguchwała podejmie zespół Grodziszczanki Grodzisko Dolne. Mecz zostanie rozegrany w ramach 7 kolejki III ligi podkarpackiej Kobiet

W pierwszej rundzie mecz z Grodziszczanką nie doszedł do skutku z powodu oddania przez zespół z Boguchwały meczu walkowerem.
ZKS Izolator Boguchwała w pierwszym meczu rundy rewanżowej przegrał nie znacznie z Sanem Gorzyce 2:1. Pokazując ogromną wole walki. Mecz zapowiada się bardzo interesująco. Spotkają się dwa wyrównane zespoły.
Drużyna trenera Pawła Dziedzica boryka się z drobnymi problemami zdrowotnymi. W meczu z Grodziszczanką nie zobaczymy Gabrieli Glińskiej.Absencja będzie spowodowana czerwoną kartką w meczu z Sanem Gorzyce.

ZKS Izolator Boguchwała- Grodziszczanka Grodzisko dolne niedziela 11.00
stadion IzoArena ul. Techniczna 1, Boguchwała.