Izolator- Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:6 (0:4)

Grodziszczanka za mocna!

W 7 kolejce III ligi podkarpackiej kobiet Izolator zmierzył się z Grodziszczanką.
Zespół z Grodziska okazał się za silny dla naszych piłkarek. Pomimo wyrównanego spotkania niestety boguchwalanki ponoszą porażkę. Był to pierwszy mecz z tym zespołem w sezonie. Pierwszy mecz nie doszedł do skutku- walkower ze strony Izolatora w drugiej kolejce.
Mecz był toczony w trudnych warunkach boiskowych. Dziewczyny rozpoczęły obiecująco jednak po jednej z kontr tracimy gola. Zdobyta przez gości bramka wprowadziła niepokój w szeregach gospodyń ustawiając późniejszy przebieg spotkania.

Do przerwy Grodziszczanka strzela trzy bramki i na dużą przerwę schodzą prowadząc 4:0
W drugiej części spotkania pomimo ambitnej walki Izolatek nie udaje się strzelić bramki, pomimo dogodnych sytuacji podbramkowych.
Mecz zakończył się porażką 0:6. Na 10 minut przed końcem spotkania trener Grodziszkanki został wysłany przez sędziego na trybuny za dyskusje dotyczące werdyktów sędziego.

Izolator musiał sobie radzić bez Gabrieli Glińskie (pauza za czerwoną kartkę), oraz wsparcia swojego trenera, który z powodów zdrowotnych nie mógł pojawić się na meczu.