Czas na rewanż!

Czas na rewanż

Po dwóch tygodniach przerwy między rozgrywkami piłkarki ZKS Izolator Boguchwała wracają do ligowych rozgrywek. Podopieczne trenera Pawła Dziedzica meczem z Sanem Gorzyce rozpoczną rundę rewanżową sezonu 2015 III ligi podkarpackiej Kobiet.

W pierwszej kolejce ZKS Izolator w swoim debiucie przegrał 0:14.
Mecz nie będzie należał do najłatwiejszych jednak dziewczyny z meczu na mecz zdobywają potrzebne doświadczenie.
Na zakończenie pierwszej rundy w meczu z Aquila Stalowa Wola udało się przełamać strzelecką niemoc.
Mamy nadzieję, że dziewczyny pójdą za ciosem i sprawią niespodziankę w meczu z zespołem z Gorzyc.

San Gorzyce vs. ZKS Izolator Boguchwała 20 września (niedziela) godzina 13.